نرم افزار کودکان اربعین

0
586
نرم افزار کودکان اربعین

نرم افزار کودکان اربعین مجموعه داستان با موضوع سفر پیاده‌روی اربعین حسینی است که ویژه کودکان 4 تا 9 سال طراحی شده است. داستان‌هایی که توام با بازی است و کودک را با حال و هوای سفر اربعین آشنا می‌کند.

معرفی نرم افزار کودکان اربعین

بازی و ماجراجویی دو مولفه‌ای است که اگر در طول کنار هم قرار بگیرد، سفر را برای ما خاطره‌انگیز و بیادماندنی خواهند کرد. یکی از سفرهایی که بسیار توصیه شده است خانوادگی حضور داشته باشیم، سفر اربعین است. اگر دلتان می‌خواهد فرزندتان را با حال و هوای سفر اربعین آشنا کنید، نرم افزار کودکان اربعین یکی از بهترین ابزار آموزشی در این حوزه است.

در نرم افزار کودکان اربعین آشنایی کودکان با سفر از طریق بازی‌های متنوعی صورت می‌گیرد؛ جمع کردن وسایل مورد نیاز سفر، تامین هزینه‌ی مسافرت، عبور از مرز، زیارت اماکن مقدس، موکب‌داری و خرید سوغاتی، انواع این بازی ها هستند و همین تنوع و جذابیت، باعث می‌شود که کودک مشتاقانه بازی را ادامه دهد، در عین حال با نکات مهمی آشنا می‌شود که لازم است، در هر بخش از سفر، رعایت کند. درواقع از لحظه‌ای که میخواهید نیت کنید تا زمانی که سفر اربعین را به پایان می‌برید را میتوانید همراه با کودک در این نرم افزار تجربه کنید.

طراحی ایده‌پردازی نرم افزار

این بازی زیر نظر موسسه‌ی هنری مهاد رسانه است که با کمک جمعی از خیرین و مادران و کودکانی که فضای اربعین را تجربه نموده‌اند، تولید شده است و قرار است در آینده‌ی نزدیک به چند زبان بین المللی تولید و منتشر شود.

دریافت نرم افزار

علاقمندان می‌توانند برای دریافت نرم افزار به برنامه کافه بازار مراجعه کنند و نرم‌افزار کودکان اربعین را روی تلفن همراه خود نصب نمایند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید