ثبت‌نام برگزاری کلاس آنلاین قرآن در اسکای روم

0
430

ثبت‌نام برگزاری کلاس آنلاین قرآن در اسکای روم تازه‌ترین خبر در جامعه قرآنی تهران است که به تازگی از سوی اداره امور قرآنی استان تهران منتشر شده است. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

مدیران، مربیان و قرآن آموزان محترم مؤسّسات و خانه‌های قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران
با سلام و عرض خداقوّت، احتراما با توجه به محدودیّت‌های موجود کرونایی و عدم امکان برگزاری موفّق کلاس‌های قرآن به صورت حضوری و عطف نظر به ناکافی بودن امکانات شبکه‌های اجتماعی برای تشکیل کلاس و ایجاد دغدغه برای برخی خانواده‌ها در استفاده دانش‌آموزان از این شبکه‌ها، اداره امور قرآنی استان تهران قصد دارد در راستای حمایت از قرآنیان عزیز، امکان استفاده از سامانه اسکای روم را به منظور احیاء نشاط کلاس‌ها برای شما قرآن‌ یاوران گرامی با حدّاقلّ هزینه و شرایط بسیار مناسب فراهم کند.
گفتنی است با توجه به اهمیّت موضوع، در گام نخست این طرح به صورت آزمایشی در مدت یک ماه انجام خواهد شد و در صورت توفیق آن و رضایت جامعه قرآنی، به میزان لازم تمدید خواهد شد.
ضمنا هزینه نهایی و جزئیات شرایط، بسته به میزان تقاضا و حجم دامنه خریداری شده، متفاوت خواهد بود که جزئیات مربوطه پس از ثبت‌نام اولیه اعلام خواهد شد.
لذا بایسته است که متقاضیان محترم، صرفا از طریق اداره تبلیغات اسلامی محل استقرارشان و حداکثر تا پایان تیرماه جهت ثبت نام اولیه و دریافت رمز عبور اقدام نمایند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید