نرم افزار طنین وحی

0
147
طنین وحی نرم افزار قرآنی 2

نرم افزار طنین وحی نرم افزار ترجمه هنری قرآن کریم است که برای نخستین بار در جهان ارائه شده است و توانسته با جذابیت‌های بصری و هنری خود توجه علاقمندان حوزه قرآن را جلب نماید.

معرفی نرم افزار

نرم افزار طنین وحی نخستین نرم افزار قرآنی است که به صورت گفتاری – نمایشی طراحی و اجرا شده است. تمامی آیات قرآن در این نرم افزار با حس مناسبی تداعی شده است و هر یک از سوره‌های قرآن در صورتی که حاوی قصه است، داستان آن به صورت یک دیالوگ زیبا توسط بازیگران و هنرمندان اجرا و بازسازی شده است.

سبک نرم افزار طنین وحی یک سبک نمایش رادیویی است که بیش از 160 هنرمند و صداپیشه در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. فضاسازی متناسب و جلوه‌های صوتی باعث تمایز این نرم افزار از دیگر موارد مشابه آن شده است. در این نرم‌افزار، آیات قرآن و متن ترجمه فارسی روان حجت الاسلام قرائتی با قابلیت جستجو و اشتراک گذاری در گرافیکی جذاب ارائه شده است.

در این نرم‌افزار، کلیه آیات قرآن با ترجمه روان حجت‌الاسلام قرائتی همراه شده است که سهولت استفاده از آن را برای کاربر فراهم کرده است.

دریافت نرم افزار

علاقمندان می‌توانند برای دریافت نرم افزار به برنامه کافه بازار مراجعه کنند و از نرم افزار طنین وحی را روی تلفن همراه خود نصب نمایند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید